Ką veikti Vilniuje, kai lyja? Ką veikti Vilniuje, kai lyja?

Ką veikti Vilniuje, kai lyja?

Daugelis mėgsta pramogauti lauke, gryname ore, nes čia kone visais metų laikais yra ką smagaus nuveikti. Ypač vasarą, taip pat šiltą pavasarį, rudens pradžioje. Bet greičiausiai visiems yra tekę susidurti su situacija, kai savaitgalio ar vakaro planus sujaukia… lietus! Ypač didelė tokios nesėkmės tikimybė yra atėjus darganotam rudeniui. Kad nuotaika neliktų subjurusi, puolame ieškoti alternatyvių pramogų ne po atviru dangumi. Tad ką veikti Vilniuje, kai lauke lyja?

Pažinimo ištroškusiems

Pažinimo ištroškusiems atviri muziejai, o jų Vilniuje tikra galybė. Ši pramoga universali, nes tinka absoliučiai visiems: nuo pačių mažiausių iki senjorų. Negana to, lankytis muziejuose galite vieni, su antrąja puse, su šeima, vaikais, draugų būriu. Skirtingi Vilniaus muziejai supažindina ne tik su sostinės, bet ir šalies istorija, kultūra, menu, leidžia pažinti šiuolaikinio meno ypatumus, architektūros subtilybes, supažindina su Lietuvos teatro, muzikos bei kino istorija, dailinin.kų darbais. Norintiems šio to netradicinio labai patiks Iliuzijų, Žaislų ir panašūs išskirtiniai muziejai. Tad jei kitus planus sugadino lietus, muziejai visada atviri ir laukia Jūsų, parengę įspūdžių kupiną laiką!

Aktyvių pramogų gerbėjams

Nors aktyvios pramogos daugeliui asocijuojasi su laiku lauke, nemažai smagių akimirkų galima patirti ir uždarose patalpose. Pavyzdžiui, neabejingų žiemos sportui ar tiesiog smagiam laikui laukia ledo arena, garantuojanti puikų laiką ir patyrusiems čiuožėjams, ir pradedantiesiems, poroms, šeimoms, draugų grupėms.
O ką pasakytumėte apie jodinėjimą žirgais? Tai unikali ir nepamirštama patirtis. Nenustebkite, jei pabandę jodinėti netrukus įsigysite nuolatinį abonementą, nes ši veikla ir žirgai tikrai pavergia daugelio simpatijas.

Vandens pramogų gerbėjams

Vandens pramogos galimos ne tik šiltuoju metų laiku – Vilniuje įsikūręs vandens pramogų parkas lankytojų laukia visus metus ir siūlo galybę šaunių pramogų: baseinus, vandens upes, daug čiuožimo kalnelių ir kt. Mėgaukitės vandens teikiamais malonumais tada, kai lauke šalta, žvarbu ir lyja lietus.

Vilioja greitis?

Adrenalino ir greičio mėgėjų laukia kartingai! Nepaprastai smagus laikas garantuotas. Ir nors dažnai kartodromai būna įsikūrę po atviru dangumi, Vilniuje rasite ir uždarose patalpose įrengtų puikių kartodromų. Tad leiskitės į nuotykius ir labai smagų laiką su antrąja puse, šeima, draugų ar kolegų būriu. Kartingai bus nepaprastai geras pasirinkimas ir mergvakariui, bernvakariui, kolegų susibūrimams, įmonės šventei ar kita proga.

Neabejingi sportui?

Jei jaučiate didelę simpatiją sportui, tai už lango lyjantis lietus bus puikiausia proga keliauti į sporto klubą! Vilniuje rasite labai platų sporto klubų pasirinkimą, tad įvertinkite savo poreikius, galimybes ir netruksite išsirinkti tinkamiausią Jums klubą. Laikas, praleistas čia, bus ne tik smagus, bet ir naudingas. Tiesa, daugeliui žinoma situacija, kuomet planuojama pradėti sportuoti, bet tas laikas vis atidėliojamas dėl laiko stokos, gal ir tingėjimo. Tad valio lietui – jis pakoreguos Jūsų planus ir pagaliau rasite laiko tam, ką seniai planavote!

Gudruoliams…

Ką veikti per lietų tiems, kurie mėgsta mąstyti, spręsti, strateguoti? Tobula sparčiai populiarėjanti pramoga – galvosūkių, pabėgimo kambariai! Jei dar neišbandėte šios pramogos, nedvejokite ir nedelsdami ieškokite laisvos vietos. O išbandžiusiems greičiausiai nė nereikia sakyti, kiek gerų emocijų dovanos laikas, praleistas čia.

Tai tik kelios pramogų galimybės, kai lauke orai nelepina. Rinkitės pagal savo poreikius ir leiskitės į smagias atrakcijas, nuotykius, pažinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *