Ką dovanoti žmonai vestuvių metinių proga? Ką dovanoti žmonai vestuvių metinių proga?

Ką dovanoti žmonai vestuvių metinių proga?

Dažnai galima išgirsti ar perskaityti šmaikščių pasakojimų apie tai, jog vyrai linkę pamiršti vestuvių metines. Bet jei Jūs esate tas, kuris nepamiršta šios gražios progos, greičiausiai svarstote, ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga. Kad šis klausimas netaptų galvos skausmu, pateikiame kelias idėjas. O kad pasirinkti būtų lengviau, įvertinkite savo antrosios pusės pomėgius, asmenybę ir nesunkiai pasirinksite tinkamiausią variantą, o galbūt tai padės sugalvoti savąjį.

Nepamirškite, jog svarbi ne tik dovana, bet ir pats faktas, jog prisimenate tą svarbią dieną. Tegul ypatingos dienos rytas būna kitoks – pradėkite sveikinti nuo pat ankstaus ryto. Jeigu dovana suplanuota vėliau, ryte įteikite gėlių ar skanų desertą prie kavos, tai bus ženklas, kuris parodys žmonai, jog Jūs tikrai nepamiršote šios dienos.

Romantiška vakarienė dviese

Jei iš pirmo žvilgsnio pasiūlymas pasirodė banalus, tai žinokite, jog taip tikrai neatrodo tiems, kurie susituokę jau ne vieną dešimtmetį arba tiems, kurie augina mažus vaikus ir retai gauna progą pabūti dviese. Todėl vakarienė prabangiame restorane, supant elegantiškai aplinkai, gali būti labai šaunus pasirinkimas.

Vakaro įspūdį dar labiau sustiprinsite romantišku kvietimu, o iki restorano galite vykti nuomotu prabangiu automobiliu ar žirgais kinkyta karieta. Ši dovana – ne materiali ir tai svarbu atsiminti. Tai laikas dviese, dovanojantis puikias emocijas ir gražius atsiminimus. Romantiška vakarienė – vienas geriausių pasirinkimų minint vestuvių metines!

Nustebink žmoną dovanų kelionės kelialapiu 

Dovana žmonai kelionė į Venecija

Vestuvių metinės – tobula proga aplankyti kurį nors nuostabų Europos miestą. Šiai progai tobulai tiktų romantika alsuojanti Roma, įstabioji Venecija, Meilės miestu vadinamas Paryžius ar neapsakomai graži Praha. Tokia proginė kelionė – tarsi aliuzija į medaus mėnesį, kurį tikrai norisi prisiminti visoms poroms. O kada geriausiai tai padaryti, jei ne minint vestuvių metines!

Galbūt žinote, apie kokią šalį ar miestą svajoja Jūsų žmona? Jei turite galimybių, nustebinkite! Tik prisiminkite, kad tokia proga geriausia rinktis ramias poilsines keliones, o keliaujant savarankiškai – neapsikrauti tikslais būtinai aplankyti visus žymius objektus. Žinoma, šios taisyklės negalioja, jei esate ekstremalų pora!

Ar tavo žmona aktyvi?

Pramogos ir laikas drauge dovanoja ne tik pačias šauniausias emocijas, bet ir nepamirštamus prisiminimus. Rinkdamiesi, kokią pramogą padovanoti žmonai, atsižvelkite į tai, ką ji mėgsta veikti. Jei pramoga bus skirta Jums abiems, tuomet suderinkite laisvalaikio pomėgius. Adrenalino mėgėjai patiks auto / moto pramogos, šuolis parašiutu, jei žmona neabejinga vandens pramogoms, tai vandens atrakcionai, plaukimas baidarėmis, vandens batutai bus nepriekaištingas pasirinkimas.

Aktyvios pramogos puikiai tinka šiltojo sezono metu, tačiau taip pat galima rasti įdomios aktyvios veiklos ir žiemą. Tai gali būti pramogų parkai, šaudymas, apsilankymas laipiojimo centre ir t.t. Svarbiausia nepersistengti – pramoga neturėtų balansuoti ant Jūsų ar žmonos galimybių ribos, juk svarbiausia, kad būtų tikrai smagu.

Poilsis su nakvyne

Palikite užnugaryje rutiną, darbus, kasdienius rūpesčius, buitį, jei turite mažų vaikų, patikėkite juos rūpestingai močiučių globai ir skirkite sau bent porą dienų! Romantiška, prabangi nakvynė viešbutyje, sanatorijoje, pilyje ar dvare bus tai, ko nusipelnė Jūsų žmona, o taip pat ir Jūs šios gražios šventės proga. Net neabejokite, kad žmonai dovana nepaprastai patiks – juk nereikės gaminti, tvarkyti namų ir rūpintis kitais!

Išvykos įspūdį galite sustiprinti pateikdami viską kaip staigmeną. Netikėtas pabėgimas nuo kasdienybės, ko gero, yra geriausia dovana, kurią ne tik galite padovanoti žmonai, bet ir pasidovanoti sau. Tai ne tik poilsis, bet ir santykių stiprinimas, aistros sužadinimas, pirmųjų pasimatymų prisiminimas…

SPA dovanų kuponas žmonai

SPA dovanų kuponas žmonai

Greičiausiai nerastume moters, kuri nesižavėtų masažais ir kitomis SPA procedūromis. Tad padovanokite žmonai apsilankymą SPA centre ir dar ilgai girdėsite jos padėkos žodžius.Sveikatinimo procedūros gerina savijautą, padeda pamiršti nuovargį ir atsipalaiduoti. O taip pat SPA salone teikiamos ir grožio paslaugos, kurios tikrai nudžiugins kiekvieną moterį. Jei tiksliai nežinote, kokias paslaugas išrinkti, galite išvengti rizikos dovanodami kuponą – taip žmona pati galės pasirinkti tas procedūras, kurios jai labiausiai patinka.

Grožio dovana Jai

Parodykite moterį, kuri nemėgsta gražių dalykų. Tokia gražia proga puikiai tiks gražus juvelyrinis dirbinys, laikrodis, plaukų aksesuaras ir t.t. Nepamirškite, jog juvelyrai gali sukurti dirbinį pagal Jūsų norus ir pageidavimus, todėl jis bus vienetinis, skirtas tik Jūsų mylimai žmonai. Išgraviruokite norimus žodžius, simbolį ar datą ant Jums patikusio ar savo paties sukurto papuošalo – tokia dovana tikrai jai patiks. Mėgstami kvepalai, čekis į drabužių parduotuvę ar kitokia staigmena taip pat puikiai tiks, jeigu nuspręsite pasirinkti ne pramogą, o daiktą.

Smalsiai žmonai pamokų ar kursų dovanų čekis

Makiažo kursai - dovana žmonai

Sakoma, jog žmogus mokosi visą gyvenimą ir tai neginčijama tiesa. Skirtumas tik tas, ką, kiek ir kaip mokosi. Vieni renkasi studijas universitete jau būdami vyresnio amžiaus, kiti mokosi namuose savarankiškai ar lanko kursus. Mokytis galima visko: meno, sporto, kalbų, grožio procedūrų ir t.t. Jūs galite padovanoti savo mylimajai vieną pamoką ar visą kursą pamokų. Tai gali būti makiažo kursai, tapybos pamoka, šokių užsiėmimai ir t.t. Galbūt įtariate apie ką ji svajoja jau kurį laiką? O gal suteiksite jai progą išbandyti kažką naujo? Lai į kasdienybę įsilieja gaivaus oro gurkšnis.

Dovanokite žmonai sveikatingumą

Ar yra žmogus žemėje, kuriam nebūtina sveikata? Atsakymas aiškus. Na, o jeigu galima prisidėti prie mylimo žmogaus sveikatos, kodėl to nepadarius? Padovanokite mylimai žmonai apsilankymą sveikatinimo procedūrose, pavyzdžiui, druskų terapija, kokybiški maisto papildai, išsamūs kraujo tyrimai ar kitokios sveikatos patikrinimo programos. Puikiai tiks ir mankštų, kineziterapijos, šviesos ar kitokios terapijos seansai. Pasitarkite prieš tai su mylimąja ir slapčia sužinokite, kokios procedūros jai tiktų labiausiai. Tokia dovana ypač tinka moterims, kurios turi viską ir nežino, kokios dovanos norėtų.

Žaidimas – kodėl ne?

Naktiniai žaidimai moteriai

Gyvenimas įdomus tuo, jog niekada nežinai, kas tavęs laukia. Na, o jeigu kasdienybėje per mažai tų „nežinomųjų“ įsigykite gerą stalo žaidimą arba ištrūkite į pabėgimo, galvosūkių kambary savo mieste. Žaidimai tinka įvairaus amžiaus žmonėms, tereikia pasirinkti tokį, kuris bus įdomus. Na, o jeigu įsigysite žaidimų, tai vakarai tikrai neprailgs. Tiesa, nepamirškite, jog suaugusiai moteriai jau galimi ir naktiniai žaidimai, todėl apsvarstykite galimybę užsukti į intymių prekių parduotuvę, kur rasite įvairių dalykų kasdienybės paįvairinimui.


Kokią dovaną be pasirinktumėte, nepamirškite, jog jos įteikimas taip pat svarbus. Ar norite įteikti dovaną vakarienės metu? O galbūt iš pat ryto, vos mylimoji atsibus iš sapnų karalystės? Svarbiausią dalyką Jus jau padarėte – prisiminėte svarbią datą ir nusprendėte nustebinti mylimąją, dabar belieka pasirinkti kuo, kaip ir kada. Prie dovanos nepamirškite pridėti ir gražių žodžių, juk moterys myli ausimis. Dar kartą padėkokite jai už tai, ką Jums davė ir palinkėkite dalykų iš širdies į širdį.

Tai tik kelios idėjos, bet galbūt jau padėjome atsakyti į klausimą, ką padovanoti žmonai vestuvių metinių proga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *